DaDa Run for Value
Op 15 april 2012 vindt voor de derde maal de DaDa Run For Value plaats. Een samenwerking van Stichting DaDa, Peak Value en een aantal andere bedrijven, waarbij we tijdens de marathon van Rotterdam zoveel mogelijk geld bijeen proberen te lopen voor projecten van Stichting DaDa.
Mede door de sportieve inbreng van de alle lopers waren de voorgaande edities een groot succes. Zo is er vorig jaar het mooie bedrag van 52.500 euro bij elkaar gelopen. Dit jaar willen we dit bedrag natuurlijk overtreffen, maar dan hebben we jullie hulp wel hard nodig! De voorbereidingen zijn al in volle gang. Interesse? Kijk op de site van de DaDa Run for Value voor nog meer informatie www.runforvalue.nl.
Wij willen afsluiten met een leuk DaDa RFV bericht. Op de homepage van de Rotterdam Marathon is een nieuwsbericht over ons geplaatst. Het nieuwsbericht is
HIER te lezen.